GB flag 16   email white 24    facebook 

Administracijos darbo laikas

Darbo dienomis:  8.00 val. – 17.00 val.

Penktadieniais:   8.00 val. – 15.45 val.

Pietų pertrauka:  12.00 val. – 12.45 val.

 

Renginiai
Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
9
10
11
12
16
17
18
22
23
24
25
27
29
302procentu parama mini

Įsigykite ir paremkite

cart logo

Naudingos nuorodos

Motinos ir vaiko krizių centro gyventojai rugsėjo 9 dieną sudalyvavo Eržvilko miestelio bibliotekoje vykusioje edukacinėje popietėje “Pūsk ir kurk”. Ši edukacinė veikla vykdoma iš Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto “Biblioteka kitaip”. Galima džiaugtis tokiais projektais, kurie skatina susiburti visiems kartu ir parodyti kiekvienam savo sugebėjimus. Popietės dalyvai didžiavosi savo padarytais darbeliai, kiekvienas piešinys buvo nuostabus.

Informaciją parengė socialinė darbuotoja M. Vitkienė

 

 

 

 

 

 

 

2019 m. rugsėjo 5 dienos pavakare senelių globos namų kieme susirinko didelis įstaigos darbuotojų būrys, pasiryžusių kardinaliai pakeisti globos namų kiemo aplinką. Naujai įsigytos gėlės, krūmai ir medžiai laukė savo eilės ir vietos vis gražėjančioje erdvėje.

sveciai1

Rugpjūčio 26 d. įstaigoje apsilankė Berlyno-Lichtenbergo savivaldybės atstovai, kurie domėjosi įstaigos teikiamomis paslaugomis, vykdomais projektais. Susitikimo metu buvo aptartos galimos bendradarbiavimo sritys, siekiant didinti teikiamų paslaugų kokybę bei darbuotojų kvalifikaciją. Svečiai iš Vokietijos, kurie įstaigoje lankėsi ne pirmą kartą, pasidžiaugė atnaujintomis įstaigos patalpomis, intensyviai plėtojama neįgaliųjų agrokultūrine veikla bei įstaigos gautu EQUASS socialinių paslaugų kokybės įvertinimu.

 

 

 

IMAG5082

Rugpjūčio 20 - 22 dienomis Vertimų stovyklavietėje vyko įstaigos organizuota patyriminė stovykla vaikams, kurie yra radę namus Jurbarko karšto globėjų šeimose. Į stovyklą sugužėjo 10-13 metų vaikai, pasiruošę priimti naujus iššūkius bei pasisemti geros energijos.

 

 

 

Rugpjūčio 23 iosios popietė 2

Eržvilko senelių globos namų gyventojai paminėjo rugpjūčio 23-ąją. Trisdešimt metų praėjo nuo Baltijos kelio, kuris suvienijo mūsų tautą, parodė visiems, kad esame stiprūs, vieningi. Prisiminimais pasidalijo B. Bendziuvienė, kuri dalyvavo Baltijos kelyje.  Branginkime laisvę, mylėkime savo tėvynę, džiaukimės, kad galime būti laisvi ir nepriklausomi žmonės. Ši data palietė kiekvieną iš mūsų, širdyse mes buvome vėl susikibę rankomis.

Informaciją parengė socialinė darbuotoja L. Raulynaitienė

 

 

DSC 2593

Eržvilko senelių globos namų gyventojai šiandien susirinko į popietę paklausyti ir pasidalinti savo žiniomis apie augalų, žolelių naudą. Tinkamai surinkti ir paruošti augalai gali padėti užklupus daugeliui ligų, stiprinant imunitetą. Apie augalų, žolelių įvairovę ir jų panaudojimo galimybes papasakojo socialinė darbuotoja. Gyventojai  vardijo savo  sveikatos stiprinimui naudojamas žoleles, jų panaudojimo galimybes, lenktyniavo, kuris daugiau prisimins. Popietės – viktorinos nugalėtoja tapo Bronislava Bendziuvienė, kuri atpažįsta daugelį augalų, juos renka ir naudoja sveikatos stiprinimui.

                                                                       Informaciją parengė socialinė darbuotoja  L. Raulynaitienė

 

Žolinių išvakarėse, rugpjūčio 14 d., įstaigos neįgaliųjų dienos centro lankytojai ir globos namų gyventojai buvo išvykę pas žolininkę Jadvygą Balvočiūtę. Energinga ūkininkė J. Balvočiūtė pasidalino sukaupta viso gyvenimo patirtimi apie vaistinių augalų rinkimą, džiovinimą ir naudojimą.